چیزی که مردم را بیشتر از همه ناراحت می کند این است که این بازی باز ادعا می کند منابع بازی بسیار در دسترس هستند و می توان با استفاده از این منابع، در عرض کمتر از ۳۰ ساعت به مرکز کهکشان، که هدف نهایی بازی نیز رسیدن به این کهکشان می باشد، رسید.

او در ساب ردیت بازی نوشت که: “همه چی در اول بسیار عالی بود اما زمانی که من به این منابع دست پیدا کردم، همه چیز به سرعت سپری شد.” Daymeeuhn گفته است که این کار تقلب نیست، بلکه یک سیستم بازی برجسته و پر اهمیت است. او در پاسخ به سوال برخی از کاربران درباره ی این که او به خاطر رسیدن به مرکز کهکشان، بسیاری از سیاره ها را رد کرده و نگاهی به آن ها نیانداخته، گفته است که او زمان بسیاری را برای دیگر فعالیت ها گذاشته است. او گفته است که: “من بسیاری از کار هایی را که این برنامه پیشنهاد می دهد انجام داده ام. من عمدا سیاره ها را رد کردم تا بتوانم به مرکز کهکشان برسم تا بلکه بتوانم از یکنواختی بازی بیرون بیایم. هر چند که انجام این کار بدین معنی نیست که من همه ی فعالیت های اصلی بازی را انجام داده ام. من هنوز در آغار راه هستم. من هنوز باید ایستگاهی فضایی را نابود کنم. من فعلا مجبور به انجامش هستم.”

به خاطر داشته باشید که هنوز ابهاماتی درباره ی این که آیا با رسیدن به مرکز کهکشان، بازی به انتها می رسد، وجود دارد، که بدون مطالعه ی اسپویل ها حرف زدن درباره اش سخت می شود.

او همچنین برخی از جنبه های بازی را ناقص دانسته و به بسیاری از باگ ها و مشکلاتی که در بازی برخورده است اشاره کرده است. Daymeeuhn بازی No Man’s Sky ستوده است و گفته است که تضعیف منابع که در بالا ذکر شد، راه زیادی را برای رفع عیب هایش در پیش دارد. او بازی No Man’s Sky را به عنوان یک بازی آهسته معرفی کرد و گفت که لحظاتی جادویی را در این بازی داشته است.

او گفت که: “محیط و امتسفر کلی هر سیاره با دیگری متفاوت است. هرگز نشده است که من وارد سیاره ای شوم و بگویم وای نه، دوباره همان سیاره ی قبلی. همه چیز در بازی بسیار روان است. من واقعا از پرواز در فضا لذت می برم، این پرواز ها بسیار کوتاه هستند، اما با هم این سفر ها زمان زیادی می برند.”

او گفته است که این سخنان او، یک بررسی جامع از این عنوان محسوب نمی شود. و این سخنان او بحث های زیادی در سایت ردیت داشته است. تعدادی از کاربران، استدیوی Hello Games را به خاطر دروغ گفتن درباره ی محتوا یازی سرزنش کرده اند. دیگر کاربران هم اظهارات متفاوتی داشته اند و برخی به ارزابی های daymeeuhn ایراد گرفته اند.

برخی اظهارارت جالب daymeeuhn درباره یبازی وجود دارند که شامل: عدم توانایی از تغییر مقیاس درجه ی بازی ار سلسیوس به فارنهایت، عدم توانایی حمله به NPC ها، آپگرید های ظاهری کشتی و سطح دشواری پایین، می شوند.

[لطفا جهت مشاهده لینک ها ثبت نام کنید.]